UdekorujDom – dla ludzi chcących pięknie mieszkać

UdekorujDom to największy w Polsce sklep internetowy z tapetami ściennymi i  akcesoriami wyposażenia wnętrz oraz sieć sklepów stacjonarnych. W naszej ofercie znajdują się wyjątkowe tapety ścienne:  tapety winylowe, tapety obiektowe, tapety papierowe, jak i tapety na flizelinie. Z myślą o naszych klientach rozszerzyliśmy ofertę naszego sklepu. Posiadamy wszystko co niezbędne do uzupełnienia wystroju, a więc:  tkaniny, dywany,meble, oświetlenie i unikalne artykuły dekoracyjne. Dostępne u nas najlepsze światowe marki to gwarancja najwyższej klasy na światowym poziomie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i fachowemu personelowi zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie dekoracji wnętrz. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego ( link na początku strony) lub któregoś z naszych salonów : Pabianice, ul. Warszawska 37, Łódź, ul. Zachodnia 87, Poznań, ul. Obornicka 288.

Powyższy blog założyliśmy z myślą o wszystkich, którzy chcą pięknie mieszkać i kochają oryginalne wnętrza – mamy na myśli zarówno tych, którzy dekoracją wnętrz zajmują się profesjonalnie, jak i tych, którzy odnawiają własne mieszkanie  – bo każdy ma prawo mieszkać pięknie. Często zdarza się, że spotykamy jakiś wzór lub odcień, który nas zauroczy, ale  nie znamy nazwy i nie możemy potem  zasięgnąć informacji na dany temat. Nasz blog stworzyliśmy, by między innymi, odpowiadać na takie pytania ( jesteśmy również otwarci na Wasze propozycje tematów, które będziemy realizować pod hasłem: Temat na życzenie ).

 

Co znajdziecie na naszym blogu :

 

• Informacje o trendach wnętrzarskich.

• Informacje o modnych wzorach i odcieniach ( w tym wg. Pantone ).

• Praktyczne porady – jak odmienić wystrój, jakie wzory wybrać.

• Nowinki z branży tapet  – informacje o najnowszych kolekcjach tapet.

• Porady techniczne, które mogą przydać się podczas remontu.

• Ciekawostki z branży dekoratorskiej.

• Inspirujące moodboardy i wiele pięknych zdjęć, które ilustrują poruszany temat.

  Piszemy o tym, na czym się znamy – jeśli coś Wam się spodoba zwykle możecie  obejrzeć to u nas w sklepie.

• Wpisy – Temat na życzenie: czekamy na Wasze propozycje, o czym chcielibyście czytać.

 

 

 

 

Nasze salony: