Świat snu – impresje by Jessica Zoob cz. 2

Łagodność i emocje

Jessica Zoob w swojej twórczości kreuje fantastyczne krajobrazy o pogodnym klimacie. Jej prace są bogate w emocje i wrażliwość artystyczną, które emanują z obrazów. Unikalna mieszanka eterycznych barw przywodzi na myśl obrazy Claude’a Moneta… zwłaszcza te w ostatnim etapie jego twórczości.

desire-by-jessica-zoob-01

Desire czyli życzenie

Desire by Jessica Zoob to unikatowa kolekcja tapet ściennych, paneli tkanin (płótno, aksamit) i poduszek, która została stworzona we współpracy z firmą Romo. Eteryczne desenie pozwalają na dobre skoordynowanie tapet z tkaninami i poduszkami, które dobrze oddają klimat impresjonistycznego malarstwa.  Wzory, które zaprojektowała Jessica Zoob kojarzą się z sielską atmosferą letniego popołudnia a także ze stylowym, białym domkiem stojącym w  kwitnącym ogrodzie.

Tapety z tej kolekcji odmienią wnętrza salonów i sypialni. Sprawią, że ściany rozkwitną niczym  kwiaty w słynnym ogrodzie Claude’a Moneta. Tkaniny z kolekcji Desire można wykorzystać do stworzenia ciekawych poduszek albo jako materiał tapicerski, dzięki któremu niejedna sofa lub fotel zyska nowe oblicze.

Aby Państwu było łatwiej zapoznać się z kolekcją  Desire by Jessica Zoob – prezentujemy poniższe aranżacje wnętrz udekorowane unikalnymi wzorami tapet i tkanin.