Mądre sowy od Abigail Edwards…i nie tylko

Cole&Son

Najnowsza kolekcja firmy Cole and Son Fornasetti II zmobilizowała mnie do wyszukania tapet z motywem sowy. Piękne zwierzę, które kojarzy się z nocą i mądrością. Świetny motyw na przywitanie gości od samego progu. Zachwyt na ich twarzach można osiągnąć używając borderu Fornasetti Owl 97-5015 – w np.przedpokoju:

Są one dotępne również w innej kolorystyce. Można go użyć do udekorowania gabinetu czy biblioteki – Cole&Son Fornasetti 2 wzór 97/5015, 97/5016, 97/5017, 97/5050:

Abigail Edwards

Kolejnymi cudownymi tapetami z sówkami w roli głównej jest Abigail Edwards Briar Owl Gold – w kolorach złota ze zgaszonym turkusem:

W odcieniach srebra, szarości Abigail Edwards Briar Owl Silver:

W neutralnej kolorystyce czarno-białej – opcja Abigail Owls of the British Islands:

W tej samej kolorystyce – w komplecie – mamy poduszkę oraz miękki ręczniczek:

Louise Tiler

Propozycja od Louise Tiler, projektanta – tworzy przecudne kompozycje w duchu vintage, którymi ozdabia tapety. Przed Państwem tapeta m.in. z sowim motywem w stylu vintage.
birdsofpreybirds_of_prey_pattern

 

Camila

Piękne, w oryginalnej kolorystyce i co najważniejsze – na niesamowitym podkładzie metalicznej flizeliny -są drzewka z sowami projektantki Camili. Tutaj w kolorystyce niebieskiej:

Ten sam wzór w kolorze turkusu:

I w kolorze czerwieni:

Harlequin

Z tym samym motywem – duży wybór – znajdzie się również – wśród tapet do pokoju dziecięcego. Np.kolorowe, graficzne drzewka z sówkami – firmy Harlequin kolekcja What a Hoot! 70515:

Tapety z kolekcji What a Hoot! są  w innych kolorach poza 70515 na beżowym tle, 70516 na pastelowym, niebieskim i 70517 na beżowym tle niebieskie sówki:

Tutaj zdjęcia koordynatów – tkaniny dopasowane do wzorów tapet Halrequin What a hoot! 3222, 3223:

i tkanina najbardziej dopasowana do wzoru tapety 70515 – 3224:

Wzór graficznych sów na białej tapecie – to katalog Les Aventures, zbiór tapet dla dzieci w każdym wieku, tutaj 11101901:

Holden

Poniżej kolekcja Holden Decor Two by Two -wzór Home Tweet Home oraz Playtime – wzór Twit Twoo:

 

Ferm Living

Tutaj fruwające graficzne sówki na tapecie firmy Ferm Living Kids Wallpaper Owls:

Coordonne

Z kolei Catalina Estrada oraz firma Coordonne proponują tapety w sowy w stylu etnicznym. Żywa kolorystyka,stylizowane formy roślinności i sów – przywołują estetykę prac Fridy Kahlo. Panel w sam raz do pokoju dziecięcego, młodzieżowego lub salonu w stylu etniczno- folkowym.
12802061280206b

 

 

 

 

 

 

Do kolekcji What a hoot i z Holden Decor pasują wspaniałe poduszki z Designers Guild Little Owl Blossom Pink oraz Little Owl Aqua Blue:

A do kompletu pod łóżeczko dziecięce – wspaniały dywan: sowa z Designers Guild Little Owl Emerald:

Fototapety

Pora na fototapety w sowy. W przeciwieństwie do tapet trudno tu o fototapety z sowami w roli głównej. Te mądre ptaki występują raczej jako elementy kompozycji o tematyce lasu. Propozycja dla osób przytłoczonych popularnością motywu sów 🙂 Przykłady fototapet firmy MrPerswall z kolekcji Creativity.
P010102-4_1

P010201-4_1

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie wyżej wymienione produkty są dostępne w sklepie Udekoruj Dom.