Ceny podane w Sklepie internetowym wyrażone są w polskich złotych i są cenami brutto, zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT oraz cła. Ceny nie zawierają jednak ewentualnych kosztów dostawy, które są wskazywane w trakcie składania Zamówienia.

Do każdego Zamówienia dołączany jest Dowód zakupu.

Kupujący niebędący osobą fizyczną, w celu realizacji Zamówienia, upoważnia Sprzedawcę do wystawiania Dowodu zakupu bez podpisu odbiorcy.

Wyboru płatności dokonuje Kupujący podczas składania Zamówienia. Kupujący może wybrać jeden z możliwych sposobów płatności:

płatność za pobraniem,

płatność przelewem zwykłym lub internetowym na konto bankowe Sprzedawcy,

płatność gotówką (przy odbiorze Produktu),

płatność internetowa za pomocą systemu płatności – np.PayU lub PayPal

Wyboru płatności dokonuje Kupujący podczas składania Zamówienia.

Jeżeli Kupujący nie dokona płatności w terminie 7 dni od daty potwierdzenia Zamówienia, Sprzedawca ma prawo anulować Zamówienie, informując o tym Kupującego drogą mailową lub telefoniczną.

Produkty wysyłane są w ciągu 21 dni roboczych, od momentu zaksięgowania 100% środków pieniężnych na koncie Sprzedawcy (z wyłączeniem płatności za pobraniem).

Sprzedawca zastrzega sobie prawo do dokonywania zmiany cen Produktów. Zamówienia złożone przed wejściem w życie zmian, o których mowa w powyższym punkcie, realizowane będą na zasadach obowiązujących w momencie ich składania.

DOSTAWA

Kupujący może wybrać następujące sposoby odbioru zamówionych Produktów:

dostarczenie Produktów na adres Kupującego podany podczas składania Zamówienia przez firmę kurierską,

odbiór osobisty,

Wybór sposobu dostarczenia przesyłki dokonywany jest przez Kupującego podczas składania Zamówienia.

Koszty wysyłki naliczane są zgodnie z aktualnymi cennikami i zależą od wagi oraz rozmiarów przesyłki. Kupujący jest informowany o kosztach wysyłki podczas składania Zamówienia.

Koszty dostawy ponosi Kupujący.

Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć Kupującemu Produkty wolne od wad.

Kupujący zobowiązuje się do odebrania wysłanego Produktu.