Pościel w stylu skandynawskim – trendy na wiosnę 2014

Bardzo ważnym, jeśli nie nie najważniejszym, elementem wystroju każdej sypialni, jest łóżko. Niestety – zauważyłam, że przykładamy wagę do wyboru samego łóżka, jego koloru, stylu, materaca, sprężyny i…. na tym się kończy. Kiedy ktoś wspomni nam o narzucie, to od razu lampka się zapala: “No tak!”. Ale ale, co z pościelą? Nikt o niej nie wspomina tak, jakby była zupełnie zbędna. Czy to aż tak wstydliwa sprawa? Przecież to element, który od razu widać po wejściu do sypialni! Chyba, że zapobiegliwa Pani Domu zakupiła narzutę i dwie podusie przykrywające komplet z kory (sic!) 😉

Pościel, która dekoruje wnętrze

Jak dużo drzemie w niej możliwości, jak dużo wnosi do wnętrza, ten tylko się dowie, kto zacznie poszukiwać! 🙂

Poniżej prezentujemy kilka aranżacji w stylu skandynawskim – z dopasowanymi kompletami pościeli, z najnowszych kolekcji wiosna-lato  firm holenderskich.
Hit wiosennej mody to biel połączona z bielą,  poprzez  szarości oraz kolor taupe.

Nasze propozycje

Pierwszy wzór “B&W Letter”- to pościel w kolorystyce bieli i czerni, o tekstowym deseniu, nawiązującym do klimatu stylu nowoczesnego, skandynawskiego oraz loftowego. Wzór pościeli skupia się na graficznej szacie urozmaiconej przez zróżnicowanie stylistyki napisów i nakładaniu na siebie wielu warstw. To uniwersalny pościelowy design, który pasuje do każdej sypialni i pozwoli stworzyć przytulną atmosferę – z osobistym akcentem. Pościel wykonana w 100% z miękkiej bawełny – dodaje tkaninie tak ważnej miękkości i ciepła.

Pościel w litery
Pościel “Smile” to połączenie romantyzmu i kolorystyki stylu skandynawskiego – szarości z dodatkiem czerni, bieli i chłodnego błękitu. Deseń pięknego, odręcznego pisma z elementami kaligrafii daje wzór pełen wdzięku i dynamizmu zarazem. Idealna pościel do sypialni małżeńskiej lub dziewczęcej.

Pościel
Pościel “Sunshine” to połączenie romantyzmu i kontrastującej kolorystyki, nawiązującej do stylu skandynawskiego – antracytowej czerni, z dodatkiem popielatej szarości i bieli. Pościel dobrze się prezentuje w neutralnym wystroju wnętrz, w  nowoczesnym i oczywiście w stylu skandynawskim. Idealna do sypialni małżeńskiej lub sypialni nastolatki.

Pościel
“L’amour, l’amour”- pościel w czarno-białej kolorystyce na szarym tle, to nowa odsłona stylu romantycznego. Wzór pięknie kaligrafowanego oraz drukowanego pisma – tworzy subtelnie zróżnicowany, graficzny wzór. Romantyczne słowa na pościeli : L’amour, l’amour … c’est la vie, czyli: “Miłość, miłość … takie jest życie” – znakomicie oddają przeznaczenie produktu.

Pościel
Pościel “Love, Love” to połączenie romantyzmu i kontrastującej kolorystyki, nawiązującej do stylu skandynawskiego – antracytowej czerni, z dodatkiem popielatej szarości i bieli. Dobrze się prezentuje w neutralnym wystroju wnętrz, w nowoczesnym i oczywiście w stylu skandynawskim. Idealna pościel do sypialni małżeńskiej lub sypialni nastolatki.

Pościel
“Reni”, wzór pościeli w kolorystyce szarości i czerwieni, kwintesencja skandynawskich klimatów. Deseń splotu potocznie zwanego jodełką -pokrywa całość pościeli W centralnej części ożywia całość barwny motyw renifera. Kolorowy nadruk znakomicie odcina się od stonowanego tła i wprowadza akcent folkloru. Wzór Winter Deer – to ciekawa propozycja pościeli, która sprawdzi się – zarówno w sypialni dziecięcej, jak i sypialni w stylu skandynawskim.

Pościel

Ileż możliwości drzemie w dobraniu pościeli do wnętrza! 🙂