Sporty zimowe bohaterem nowoczesnych fototapet.

Jako że zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi zbliżają się wielkimi krokami, a zima w końcu zaszczyciła nas swoją obecnością, to postanowiliśmy, że poruszymy temat sportów zimowych. Aktywność fizyczna jest domeną fototapet, ponieważ dają one większe możliwości realistycznego i widowiskowego obrazowania. Mimo tego, iż dominuje na nich tematyka letnich dyscyplin, my pokusiliśmy się o zrobienie krótkiego przeglądu tych związanych z puszystym śniegiem.

Sport wyczynowy

Mr_Perswall_Adventures_P170101-4
fot. 1 Taka fototapeta będzie znakomitym uzupełnieniem wystroju, zarówno wnętrza w stylistyce zimowej, jaki i współczesnego salonu.

Najpopularniejsze zimowe dyscypliny sportowe to obecnie tradycyjne narty i snowboard. Fototapeta w tej tematyce z powodzeniem ozdobi nie tylko pokoju nastolatka albo i zapalonego narciarza. Każde wnętrze w nowoczesnym stylu zyska dzięki sportowym fototapetom unikalny wygląd – żywiołowy design karkołomne pozy i dynamiczna kompozycja z cudownymi widokami w tle świetnie ożywią wystrój.

Mr_Perswall_Adventures_P170501-9
fot. 2 Fototapeta, która doda pokojowi nastolatka niepowtarzalnego charakteru

W mniej bezpośredni sposób, bardziej symbolicznie, tematykę sportów zimowych obrazuje fototapeta z motywami sprzętu narciarskiego i akcesoriów. Znakomita fototapeta do pokoju nastolatka aktywnie spędzającego wolny czas.

Mr_Perswall_Adventures_P173001-8
fot. 3 Sport i aktywność fizyczna mogą stać się w życiu nastolatka nieodłącznym elementem
Mr_Perswall_Adventures_P172101-9
fot. 4 Mimo tego, iż wyciąg narciarski jest dość statyczny, to widok rozpościerający się za nim zapiera dech w piersiach

Relaks

Dla lubiących delektować się zimową aurą i nastrojem – zamiast szaleństw na śniegu – mamy propozycje innych fototapet. Wzór z motywem wspinaczki lub wędrówek w białych połaciach śniegu będzie ciekawą alternatywą dla sportów wyczynowych. Nowoczesnemu salonowi da piękny wygląd, sprawdzi się we wnętrzu w stylu skandynawskim albo nastrojowej sypialni.

Mr_Perswall_Adventures_P170301-9
fot. 5 Spokój i harmonia to coś, co jest domeną stylu skandynawskiego

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz