Styl glamour w odcieniach od srebra do blue… w sypialni

Na myśl o kolorze niebieskim coś mi się zawsze robiło… Pamiętacie zestawienie charakterystycznego granatu z kolorem żółtym z czasów PRL?  Aż chce się odwidzieć… Ale ale…od 2 lat zauważam, że z tygodnia na tydzień powiększa się paleta odcieni koloru niebieskiego o takie, które naprawdę wywołują miłe odczucia dla oka! Z kroplą szarości, z kroplą zieleni, spokojne, złagodzone… Kolor niebieski tak naprawdę zostaje tylko pochodnym koloru. Nawet elektryzujący odcień niebieskiego, który mogłam zaakceptować tylko u sąsiadki (najlepiej tej obcej!) w domu, a w ostateczności na sobie w postaci dodatków czy torebki. Tak teraz mi się wiele tych odcieni podoba i chcę je mieć w swoim otoczeniu, nawet na kanapie, nawet na ścianie 🙂

Nasze propozycje

Temat odcieni niebieskiego zaciekawił mnie gdy poszukiwałam dla klientki tego typu tapet. Poniżej prezentuję gotowe zestawienie po poszukiwaniach wzorów w stylu glamour z połyskiem, do sypialni odcienie od jasnych szarości po niebieskie i granatu.

Tapety w jasnych odcieniach

Zacznijmy od najjaśniejszych wzorów srebra z kroplą niebieskiego koloru:


fot. 1  Tapeta winylowa Galerie

fot. 2 Tapeta Hooked on Walls – flizelinowa, z połyskiem.

fot. 3 Tapeta Hooked on Walls

 

Ciemne barwy

Teraz idziemy w coraz to ciemniejsze kolory… aż do ciemnego granatu: 

 

I co myślicie? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach! 🙂

  • 3 Posts
  • 0 Comments
Trendy, nowości w dziedzinie wyposażenia wnętrz, piękne, oryginalne projekty domów - znajdziesz tutaj :-) Od 2009 roku pomagam w poszukiwaniach pięknych dekoracji do zaaranżowania wnętrza jak tapety, tkaniny, lampy, meble, dekoracje. Szukam także ciekawych, oryginalnych produktów na całym świecie. Odwiedzam targi branżowe i wprowadzam nowe marki do Polski. Dzięki mnie jest już ich ponad kilkadziesiąt więcej :-) Pomogę Ci w wyszukaniu produktów spełniających Twoje założenia i pomogę w zaaranżowaniu ich do Twojego wnętrza.