Walentyki 2015 – pomysł na praktyczny prezent

Walentynki – o  tym święcie napisano i powiedziano już tyle, że postanowiliśmy ten post skierować na nieco inne tory. Prezentujemy kilka propozycji na ciekawy i praktyczny prezent – alternatywę dla czekoladek i symbolicznej, czerwonej róży.

Ramki, poduszki i…inne elementy wystroju wnętrz

Akcesoria do dekoracji wnętrz – poduszki, ramki na zdjęcia lub lampiony – jeśli są gustowne i trafiają w aktualne potrzeby adresata, na pewno będą udanym prezentem.  Poduszki, zwłaszcza te z typowo walentynkowymi  motywami, a więc  z sercami a także desenie ze słowem love (z ang. miłość) a także słynna wieża Eiffla, która uchodzi za kultowe miejsce zakochanych. Poduszki dekoracyjne to nietypowy, ale jednocześnie praktyczny prezent na walentynki. Poniżej prezentujemy wybrane produkty z naszego asortymentu, może wśród nich znajdziecie coś inspirującego, bo walentynki są tuż tuż! ♥

hehku_60x80_by_Lauri_Tahka
fot. 1 Poduszka Vallila z sercami

Jak się powiedziało A,  to trzeba też B czyli… jak poduszki, to i pościel! 🙂

5464_1b_1
fot. 2 Pościel z romantycznym nadrukiem

Akcesoria dekoracyjne, w tym lampiony w odcieniu modnego turkusu, pomogą tworzyć odpowiedni nastrój, a stylowa ramka przyda się do oprawienia zdjęcia ukochanej/ukochanego. Dobrym prezentem będzie też szkatułka z lusterkiem –  w stylu vintage, która idealnie sprawdzi się w przechowywaniu biżuterii albo innych drobiazgów.

5126901
fot. 3 tacka w kształcie serc

Na koniec walentynkowy moodboard, który będzie najlepszym podsumowaniem niniejszego postu.

walentynki2015mood

♥♥♥Udanych Walentynek! ♥♥♥